Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #2

Fitcult
Pridané 12. máj 2014, 12:19, autor: Simon K.

prvom dieli sme si predstavili štyri youtube kanály zo sveta fitness, ktoré ponúkajú rady, tipy ako budovať svalovú hmotu, silu, tréningové how-to videá, ale tiež množstvo zaujímavostí a zábavy. Dnes v tomto trende budeme pokračovať, takže sa nachystaj, že tvoj subscribed list na youtube opäť raz rozšíriš.

 

 

Matt Ogus

Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #2

 

Všetko (viac-menej) čo robí je, že cvičí a pravidelne pridáva vlogy na youtube. To je Matthew Ogus, ktorý okrem iného založil Legends Of Aesthetics, značku oblečenia pre všetkých fanúšikov. LoA sa však má rozšíriť o oficiálny web, ktorý bude ponúkať komplexné informácie o strave a tréningoch. Matt plánuje zhromaždiť všetky informácie o IIFYM / Flexible Dietingu a šíriť tzv. no-bullshit-bodybuilding informácie, čo treba určite oceniť. Treba spomenúť aj jeho blízkeho kamaráta Chris Lavada, s ktorým dokonca jednu dobu aj býval, aby mohli rozbehnúť LoA biznis naplno. Na Mattovom kanáli nájdeš okrem vlogov aj tréningové tipy a tiež niečo z oblasti výživy. Kvalitné tréningy a progressive overload stoja za krásnymi číslami. Spomeniem Overhead Press, pri ktorom Ogusovi nerobí problém naložených 100kg pri piatich opakovaníach. Ako je na tom so silou pri ostatných hlavných liftoch sa už presveč sám. Quit Being A Little Bish!

 

 

 

Brandon Campbel

Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #2

 

Brandon Campbel začal chodiť do fitka, aby sa stal lepším hráčom basketbalu na strednej škole. Dnes je z neho uznávaný človek, tréner a svoje znalosti šíri na kanáli CampbellFitnessTV. Ak hľadáš informácie, ktoré ťa posunú vpred pri tréningoch a stravovaní, Brandonov kanál musíš jednoznačne odoberať.

 

 

 

Chris Jones

Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #2

 

Ya’ll know who it is… Ak nie, predstavíme si ho. Chris Jones, reprezentujúci Physiques Of Greatness začal s posilňovaním, keď mal 19 rokov. Na svojom kanáli pravidelne uverejňuje vlogy plné tréningov, záberov z bežného života, tipov, ale na svoje si prídu aj tí, čo chcú jednoducho vypnúť a zabaviť sa na jeho hláškach a psíkovi v objemovke – Brunovi. Niekoľkokrát narazíš vo videách aj na Chrisovho kamaráta s menom Vince Garza (The Swole Nerd). Aktuálne Chris zhadzuje kilečká a svoj progres zaznamenáva vo vlogoch, ktoré nazval „Return Of Lean Jones“.

 

 

 

 

Jon Candito

Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #2

 

Dnes to uzavrie Jon Candito s jeho CanditoTrainingHQ kanálom. 8 opakovaní na drepy s 215 kg pri hmotnosti 82 kg? Pre neho žiadny problém. Ak chceš vedieť, ako sa dopracovať k obrovským číslam na základných cvikoch, sleduj tipy od Candita. Okrem samotných tréningových tipov ti ponúka aj how-to videá, vďaka ktorým zlepšíš techniku cvikov a zistíš, čo všetko si robil zle. Niektorí obmedzenci však jeho tipy nepočúvajú, keďže nevyzerá ako ich nasypaný vzor. To sú však ľudia, ktorí sa k číslam ako Jon nedopracujú nikdy. Takže určite sleduj ako budovať silu, výkon a nezabudni kliknúť na subscribe.

 

 

Finito. Tvoj zoznam odoberaných videí je opäť raz väčší a ja sa teším už na tretí diel, v ktorom si predstavíme aj jedného človeka, ktorý má rád jedlo, pri pozeraní jeho videí sa necítiš zdravo, no v bodybuilding kruhoch je dosť známy. Stay Tuned.

Ak sa ti článok páči, podpor ho: