Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #1

Fitcult
Pridané 30. apríl 2014, 13:59, autor: Simon K.

Koľko ľudí už má dnes svoj vlastný blog, fanpage či youtube channel? Veľa, však? Na youtube nájdeme tisícky kanálov, často s veľmi kvalitným obsahom. V prvom dieli tohto seriálu sme si pre vás pripravili tie najlepšie youtube channels, ktoré stoja za to! Kto trošku sleduje videá z fitness sveta, možno na niektoré z nich narazil. Ak nie, verím, že mnohé si obľúbiš a budeš nimi zabíjať nudné prednášky, alebo si spríjemňovať čas pri rannej káve, alebo potréningovom jedle. Niektoré z nich ti ponúkajú zábavu, iné naozaj kvalitné informácie, tréningové tipy, rady ako budovať silu, svaly, kondičku a lepší život. Dnes začneme prvými štymi kanálmi, ktoré patria medzi tie najlepšie. Pod každého youtubera prihodím na ukážku jedno video. Odporúčam ti však, aby si si prešiel daný channel sám a určite narazíš na množstvo vecí, ktoré ťa zaujímajú a na otázky, ktoré by si mal rád zodpovedané.

 

Elliott Hulse 

Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #1

 

Môžem začať niekym iným, než Eliottom? Pre mnohých najväčší obľúbenec a určite nie len tak, pre nič za nič sa jeho youtube channel strengthcamp označuje ako ten najlepší. Má viac ako 883 000 odberateľov a uploadol už cez tisíc videí. Eliott je strongman, tréner, vlastník fitka a v neposlednom rade človek, ktorý vie čo robí a robí to naozaj dobre. V začiatkoch sa zameriaval na videá, ako vybudovať silu. Neskôr sa však jeho channel rozšíril a dá sa povedať, že teraz je to komplex videí o tom, ako vybudovať lepší život. Nájdete tu mnohé cenné rady o technike prevedenia cvikov, ako vybudovať svaly, silu, flexibilitu, sebadôveru, disciplínu, ako sa stať úspešný v živote. Otec štyroch detí, sympaťák jak oči, manžel a ako som už spomenul, človek s veľkým množstvo skúseností, nielen z oblasti posilňovania. Yo Elliott!

"I believe there is a strongest version of every human being...it is my mission to uncover it in myself and inspire you to discover yours."

 

 

 

Omar Isuf 

Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #1

 

Osobný tréner, poradca v oblasti výživy, suplementov a tréningov. Omar je vtipný, svojský, ale veľmi dobrý v poskytovaní kvalitných informácií širokej verejnosti, ktorá sa zaujíma o fitness. Je to tiež, ako Elliott, jeden z najobľúbenejších youtuberov. V jeho pomerne krátkych videách sa dozvieš podstatné veci spojené s fitness a možno oceníš, ze ide rovno k veci. Na channeli nájdeš rady, tréningové tipy, návody, how-to videá a kvantum relevantných informácií. Omar si prešiel skvelou premenou postavy a zo skinny-fat bety sa dostal k solídnej ALPHA AS F#(text na jeho tielkach z vlastnej kolekcie) postave .

 

 

 

Christian Guzman

Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #1

 

Christian je 21-ročný chalan z Texasu, ktorý sa venuje fitness modelingu, trénerstvu, vytváraniu youtube obsahu, a to všetko pod jedným názvom CG FITNESS. Nedávno si vybudoval svoje vlastné menšie fitko prístupné verejnosti a pomaly, ale isto sa jeho fanbase rozrastá. Je to jeden z youtuberov, ktorý pravidelne pridáva na svoj kanál vlogy (video logy), kde nájdete bežný obsah z jeho života. Fitko, zábava, informácie, strava, no jednoducho všetko, z bežného života ambiciózneho fitness modela.

 

 

 

BroScienceLife

Fitness youtube kanály, ktoré sa oplatí sledovať #1

 

Posledným youtube kanálom bude BroScienceLife. Tento channel sa trošku vymyká z vyššie uvedených, ale stojí za to. Nenájdete tu rady o tom, ako trénovať, budovať silu či kvalitné informácie o výžive. Čo tu teda nájdete? Zábavu! To, čo je broscience, už asi viete. Poznáte tých všetkých "bros" vo fitku. "Musíš si dať proteín do hodiny po tréningu, inak prídeš o svaly a tréning bol zbytočný!" Jednoducho hlúpe Informácie v kulturistických kruhoch, ktoré vypúšťajú týpci, lebo to tak jednoducho niekde počuli, prevažne od ďalších podobných bros. Dom Mazzetti, ktorý stojí za týmto channelom si zo všetkých podobných vecí robí srandu a väčšinou mu to naozaj vyjde.

 

 

Sledujete niektoré z týchto youtube kanálov aj vy? Ak nie, možno začnete. V druhom dieli si predstavíme ďalšie kanály, ktoré stoja za to a ktoré by si mal určite odoberať.

 

Ak sa ti článok páči, podpor ho: