Len dnes všetky Fitcult e-booky za akciovú cenu! Investuj na Black Friday aj do svojich vedomostí

Fitcult
Pridané 24. november 2017, 0:00, autor: Simon K.

Black Friday je dňom zliav a síce ide o takú komerčnú záležitosť, povedali sme si, prečo čierny piatok nevyužiť aj u nás. Ľudia nakupujú množstvo výrobkov, ktoré možno ani nepotrebujú, no kúpia ich, pretože sú v zľave. Skús počas tohto dňa využiť zľavu 25 % na všetky naše e-booky a investovať aj do seba a svojich vedomostí.  O každom e-booku nájdeš podrobnejšie informácie po rozkliknutí daných odkazov, no napíšeme si k nim aspoň v pár vetách a priložíme odkazy na kúpu zľavneného e-booku po použití kódu "FRIDAY".

 
Len dnes všetky Fitcult e-booky za akciovú cenu! Investuj na Black Friday aj do svojich vedomostí

 

E-BOOK: OPTIMÁLNA STRAVA V OKOLÍ TRÉNINGU - KÚPIŤ V ZĽAVE

 

Prvý Fitcult e-book, ktorý má cca 2200 slov týkajúcich sa stravy v okolí tréningu bez obrázkov a iných výplní (to sú približne 2 naše veľké komplexné články so všetkými podrobnosťami). Jasne a zrozumiteľne podané informácie o tom, čo a kedy jesť pred, počas a po tréningu. 

 


 

E-BOOK: FITNESS RECEPTY:  SLADKÉ POTEŠENIA, KTORÉ SI ZAMILUJEŠ - KÚPIŤ V ZĽAVE

 

Nielen taký obyčajný e-book so sladkým receptami. Nájdeš tu totiž niekoľko strán o zdravom životnom štýle, kalóriách a ich význame, o termickom efekde jedla, zhrnutie jednotlivých makroživín, info o povestných zdravých a nezdravých tukoch, o vláknine, proteínovom prášku v receptoch, veľkú tému o olejoch pri varení a pečení. Samozrejme nechýba 25 super receptov, kde každý jeden chutí famózne, pričom nechýbajú ani nutričné informácie.

 


 

E-BOOK: SIXPACK  - KÚPIŤ V ZĽAVE

Najkomplexnejší e-book s vyše 70 stranami. Odhalíš mýty a nepravdy a strate tuku, informácie o sixpacku a strede tela, zaujímavosti o brušákoch, návod, ako sa zamerať na spodné brucho, niekoľko variantov, tipov a faktov o populárnych plankoch, niekoľko skvelých cvikov na brucho, tipy, ako by mohol a mal vyzerať tréning brucha, ďalší návod, ako bojovať s nepoddajným tukom na chúlostivých partiách ako sú boky, stehná či spodné brucho či dolná časť chrbta vrátane tipov z oblasti tréningu a stravy a nakoniec to bude 22 kľúčových vecí založených na vede, skúsenostiach a faktoch, ktoré potrebuješ splniť, aby si dosiahol permanentnú stratu tuku. Bližší pohľad na e-book spoločne s niekoľkými referenciami nájdeš na tomto odkaze.

 

 

 

 Ak si e-booky zakúpiš, nielenže budeš vedieť vedieť množstvo informácií, ktoré vieš využiť na svojej fitness ceste, ale podporíš tiež našu prácu.

Ak sa ti článok páči, podpor ho: