Zbavenie sa tuku z problémových partií, pravda, fakty a návod, ako dosiahnuť brucho snov a permanentnú stratu tuku. Aj to nájdeš v našom e-booku

Fitcult
Pridané 14. máj 2017, 10:34, autor: Simon K.

Kocky na bruchu, pekáč buchiet alebo jednoducho sixpack. Sen mnohých a zároveň problém mnohých. Ľudia potrebujú viac, ako len hlúpe magické zaklínadlá a neexistujúce skratky. Potrebujú viac, ako sa iba nalepiť na nejaké marketingové žvásty, tajomné triky a nezmyselné produkty. A presne na tom sme stavali a zrodil sa e-book sixpack. Ak potrebuješ jednu jedinú vec, konečne nejaký návod, ktorý má opodstatnenie, hlavu a pätu, je plný faktov, vedecky podložených informácií a množstvo kľúčových tipov na to, aby si dosiahol pevný stred tela, e-book "sixpack" pre teba ako uliaty. 

 

Zbavenie sa tuku z problémových partií, pravda, fakty a návod, ako dosiahnuť brucho snov a permanentnú stratu tuku. Aj to nájdeš v našom e-booku

 

Odhalíš mýty a nepravdy a strate tuku, informácie o sixpacku a strede tela, zaujímavosti o brušákoch, návod, ako sa zamerať na spodné brucho, niekoľko variantov, tipov a faktov o populárnych plankoch, niekoľko skvelých cvikov na brucho, tipy, ako by mohol a mal vyzerať tréning brucha, ďalší návod, ako bojovať s nepoddajným tukom na chúlostivých partiách ako sú boky, stehná či spodné brucho či dolná časť chrbta vrátane tipov z oblasti tréningu a stravy a nakoniec to bude 22 kľúčových vecí založených na vede, skúsenostiach a faktoch, ktoré potrebuješ splniť, aby si dosiahol permanentnú stratu tuku. A to stále nie je všetko. Zhruba 70 strán faktov na teba už čaká...

KAPITOLY

1. Brucho ≠ sixpack

2. Kontroverzné brušáky - sú naozaj (ne)bezpečné?

3. Takmer každému robí najväčšie nervy spodná časť brucha, no problém je, že ju necvičia správne

4. Plank je síce výborný cvik na brucho a stred tela, má však oveľa efektívnejšie varianty

5. 6 vynikajúcich cvikov na brucho, ktoré keď budeš pravidelne vykonávať, spozoruješ skvelé výsledky. Ale iba ak...

6. Problémové boky, zadok, stehná, spodné brucho či dolná časť chrbta. ako schudnúť z týchto chúlostivých partií?

7. 22 vedou i praxou overených a dôležitých rád & tipov, ako docieliť permanentnú stratu tuku

8. Bezhlavé hnanie sa za sixpackom a obrátené hodnoty (nielen) vo fitness svete

 

Zbavenie sa tuku z problémových partií, pravda, fakty a návod, ako dosiahnuť brucho snov a permanentnú stratu tuku. Aj to nájdeš v našom e-booku

OBJEDNÁVKA

Ak sa ti článok páči, podpor ho:
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
7 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
Oliver Ternavský14. máj 2017, 11:10

Za 26 eur to mohlo byť v pevnej verzii.

9 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
saj14. máj 2017, 11:44

viac praktický je e-book, ale keď budeme pracovať na niečom rozsiahlom (100-200 strán a viac), určite popremýšľame :-) Vďaka.

9 Odpovedať · Nahlásiť
Richard Anné29. máj 2017, 15:56

Má to niekto odskúšané, sú tam nejaké zaujímavé postrehy, alebo je to len zhrnutie všeobecne známych princípov?

0 Odpovedať · Nahlásiť
Viktor Repasky14. máj 2017, 12:25

Vacsinou taketo e-booky weby ponukaju zadarmo. Takto propagauju svoj web a tiez ziskavaju emaily od ludi, kde dalej ponukaju svoje produkty. Vasa strategia na prvy pohlad je taka slovenska trosku. Skoda.

-25 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Atlaua17. máj 2017, 17:24

Tento ebook je produkt, nie marketingovy trik na ziskanie kontaktov. Co je jasne uz popisu.

6 Odpovedať · Nahlásiť
Simon Kopunec14. máj 2017, 12:58

Viktor,
mal by som pár postrehov. Ide o 70 stranový e-book plný štúdií, skutočných faktov a je v ňom tona informácií, ktoré, dovolím si povedať, že na Slovensku nikde inde nenájdeš, takže hneď tu sa rozsypala teória "takéto e-booky weby ponúkajú zadarmo". Množstvo informácií je z kníh, ktoré sme si zakúpili, publikácií, ktoré sme si zaplatili a research reviews, ktoré takisto platene každý mesiac poskytujú relevantní ľudia zo sveta fitness. Všetky tieto informácie, no i ďalšie sme zakomponovali do tejto, dá sa povedať komplexnej knihy o strate tuku a doplnili o tonu ďalších zaujímavostí a informácií. E-book si si ani nezakúpil, no už teraz hovoríš, že to malo byť zadarmo. Ver mi, že nemalo. Niekoľko rokov poskytujeme informácie zadarmo a plánujeme v tom pokračovať. Máme na webe množstvo skvelých článkov a mnoho ďalších bude, kde si príde na svoje každý a zadarmo. Na e-booku boli mesiace a mesiace práce a je pre každého, kto chce mať konečne pokope niečo, čo mu pomôže a nebudú to len stupídne prípravky a revolučné, magické, no pritom neexistujúce čáry-máry.

Ďalej, nepotrebujeme získavať maily a ľudí "spamovať" nejakými marketingovými rečičkami o tom, aby si kúpili toto a tamto. Jednoducho, kto chce, e-book si kúpi, podporí Fitcult a zároveň sa dozvie niečo super, nové, aktuálne a vedou podporené. Kto záujem nemá, nehneváme sa, veď my sme radi za každé jedno prečítanie článku či každý jeden zdieľaný odkaz, aby sa šírili tieto články a informácie ďalej medzi ľudí, nech žijú šťastnejší, zdravší, lepší a v rámci stravy/tréningov efektívnejší život.

A do tretice, vyzeráš byť dospelý muž. Povedzme si úprimne - ty vykonávaš svoju prácu zadarmo? Účty platíš z radosti? Pravdepodobne nie. Na internete sa toho dá pokúpiť mnoho, jedálničky po 20 € prekopírované z Wordu, poradenské služby, kde ľudí oklamú, produkty, ktoré nefungujú a je to každého osobná voľba. Kto si však zvolí niečo rozumné, ako je napr. tento e-book, peniaze sa mu do toho investovať oplatia, pretože investuje, dá sa povedať, sám do seba a má zaručené, že to, čo v e-booku nájde, má vážnosť a relevanciu.

Takže keď je naša stratégia "taká slovenská", tak prepáč. V každom prípade ďakujeme za feedback a verím, že sa na to pozrieš aj týmto pohľadom.

81 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Leumas14. máj 2017, 13:10

Slušná a kultivovaná odpoveď podložená argumentmi :) Viac takýchto ľudí.

32 Odpovedať · Nahlásiť